Kalp Yogası

Kalbimiz bizim anne karnında , biz embriyo iken,ailemizin  ilk sesini duyduğu bizim değerli organımızdır. Bu değerli organımızın bulunduğu 4. Çakra nın gezegeni Venüsdür ve  venüs günü haftanın Cuma günü olduğu için derslerimizi  daha da şifalanmayı niyet ederek Cuma gününe koydum koydum. Derslerde üzerinizde pembe veya yeşil renklerde bir toka ,tshirt veya çorap bulundurabilirsiniz.

Kalp bedenimizin merkezidir.kalbimizi desteklemek ve güçlendirmek isterseniz,bu derslere katılabilirsiniz. Bu derslerle kalp sağlığınızı olumlu yönde etkilerken ,stres ve kaygıyı azaltır.

kalp yogası

Bu dersler, asanalar yani duruşlar, pranama yani nefes teknikleri ve meditasyon ile derin gevşemeleri içeren çalışmalardan oluşur.

 Bu derslere herkes katılabilir. Özellikle kalbinize ağır yükler bindirdiğinizi düşünüyorsanız,kalbininizi açmak istiyorsanız, herkes deneyime gerek olmadığı için katılabilir.

Kalp yogası, ile ayrıca bütünsel iyilik kazanırız. hem Ruh hem zihin hem beden durumumuz şifalanır. Stresle başa çıkma gücünüz artar, zihinsel dinginlik sağlanır, nefes kontrolü, bilimsel çalışmalarla kalp sağlığına olan faydaları kanıtlanmış yoga terapinin kalp damar sistemine iyi geldiği ve yağ düzeylerini azalttığı, kan şekerinin düzenlendiği ,kan basıncının normal düzeylere getirdiği ayrıca kas gücünüzü de artırdığı, mutluluk hormonu endorfini artırdığı yazılmış. Yoga yapmadan önce ve sonrasındaki farkı hissedeceksiniz.

 

09-16-23-30 Eylül 2022 / Cuma Günleri Saat : 10.00

Ücret : 450 TL